Početak nove školske godine

ili ako nije,
što se uvijek vrate?

TKO RAZUMIJE ŠKOLSKI ŽIVOT? - Stihovi Natali Šarić -
Preuzeto sa: Lukin portal za djecu i obitelj

Dragi učenici, učitelji i ostali zaposlenici naše škole!

Dobro nam došli ponovno u Osnovnu školu Trnsko!

Današnjim danom je završilo ljetovanje i za svu djecu je počela nova školska godina. Kao što ste mogli pročitati u pjesmi, svaka nova školska godina djeci donosi mnoštvo novih uzbuđenja, radosti i briga. Donosi i mnogo novih i lijepih trenutaka u naše živote.

U našoj školi ove godine imamo puno novosti. Krenimo redom:

• Ove nam se godine priključilo 79 novih prijatelja u prvim razredima te nekoliko u višim razredima.

Novim učenicima želimo da se osjećaju ugodno i slobodno u našoj školskoj zajednici.

• Od ove će školske godine u našoj školi raditi 5 novih učiteljica te jedna 1 nova asistentica.

Želimo im puno uspjeha u radu s našim učenicima, a učenike molimo da se pokažu u najboljem svjetlu.

• U školi ćemo i ove školske godine koristiti e-Dnevnik. e-Dnevnik pruža mogućnost učenicima i roditeljima pregled ocjena, bilješki, izostanaka, lektira te raspored pisanih zadaća.

Molim učenike da pripaze na računala u svojim učionicama te ih ne koriste u odsustvu učitelja.

• Preko praznika smo na školu postavili nove prozore, a na mjesto starog dimnjaka uredili smo parkić za djecu. Učenici će i dalje čuvati školski okoliš i s radošću koristiti nove sprave za igranje.

I na kraju više od svega vas molim da se trudite u našoj školi stvarati svijet radosti, uspjeha i podrške.

Svima još jednom želim ugodan boravak u našoj školi Osnovnoj školi Trnsko.

Vaš ravnatelj!

objavio: Administrator   datum: 3. 9. 2016.