Cijenjeni roditelji,

ponajprije vam zahvaljujemo na izvrsnoj posjećenosti školskom humanitarnom sajmu i školskoj priredbi. Radost nam je na srcu kada vidimo s koliko topline pristupate školi i svojim učiteljima.

Hvala vam!

* * *
U petak, 23. 12. 2016. je posljednji dan nastave u ovom polugodištu. Nastava će trajati 3 školska sata za redovnu nastavu. Produženi boravak će biti do 15 sati u školi.
Nastava će u petak ujutro početi u 9. 15 i završit će u 11. 45.
Popodne će nastava početi u 12. 40 i završit će u 15.10.
Produženi boravak će u petak biti organiziran od 7 do 15 sati.
Razrednici će vas upoznati sa rasporedom obroka za taj dan.

Drugo obrazovno razdoblje započinje u ponedjeljak 16. siječnja 2017. godine i to za neparni turnus u JUTRO, a za parni turnus POPODNE.
Sve informacije o početku drugog polugodišta, o aktivnostima pod praznicima kao i o razgovorima s učiteljima moći ćete pronaći na web stranici škole.
Kako bismo veselo, radosno i u miru dočekali Božić, ne bacajte s djecom petarde ispred škole ili bilo gdje drugdje. Primjernim ponašanjem pokažite kako svima želite mir, radost i veselje.
***
Božić je blagdan vjere i nade, ljepote i zajedništva, prijateljstva, osmijeha i ljubavi. Razmislimo o sebi i donesimo odluke koje će nam u idućoj godini biti vodilje ka boljitku. Otvorimo srca najljepšem blagdanu u godini.
Vama i vašim obiteljima želimo čestit Božić i uspješnu 2017. godinu punu zdravlja, radosti, mira i blagostanja.
Zagreb, 21. prosinca 2016.

Josip Petrović, ravnatelj

objavio: Josip Petrović   datum: 23. 12. 2016.