Hrvatski olimpijski dan

U ponedjeljak, 11. rujna, organizirat ćemo Sajam sporta povodom Hrvatskog olimpijskog dana.

Hrvatski olimpijski dan poznat pod skraćenim nazivom HOD, posvećen je datumu utemeljenja Hrvatskog Olimpijskog Odbora, 10. rujna.

Tom prigodom ćemo u našoj školi organizirati Sajam sporta u ponedjeljak od 15.30 do 17.30 sati.

U predvorju škole bit će predstavljanje klubova s kojima škola surađuje.

Pozivamo sve učenike da u ponedjeljak dođu u školu u bijeloj majici, posjete Sajam sporta i zajedno sa roditeljima izaberu svoj omiljeni sport i klub.

Našu školu će taj dan posjetiti igrači Dinama i na taj način uveličati naš događaj.

Sajam će učenici poslijepodnevne smjene posjetiti u pratnji svojih učitelja/ica pod 4. satom popodnevne smjene.

Zagreb, 5. 9. 2017.                                                                                     Ravnatelj

objavio: Administrator   datum: 7. 9. 2017.