Domjenak za najuspješnije

Ravnatelj je u četvrtak 12. lipnja pozvao sve učenike i učitelje koji su ove školske godine svojim uspjehom proslavili ime škole Trnsko.

Učenici su svojim nastupima na međunarodnim, državnim i županijskim natjecanjima, te na domaćim i međunarodnim priredbama i smotrama osvjetlili obraz svojim mentorima. Svojim su nastupima izvrsno promovirali svoja znanja i vještine.

Posebno je istaknut uspjeh našeg učenika iz 7. b razreda koji je postao državni viceprvak iz povijesti.

Pored uspješnih u školskim natjecanjima pozvani su i oni učenici koji su u svojem sportu izvan škole ostvarili velike rezultate. Primjer je učenica iz 7. c koja je postala europska prvakinja u umjetničkom klizanju.

Tu se također našlo i učenika koji su svojim odnosom prema radu, prema učiteljima i učenicima pokazali iznimne socijalne i ljudske vrline. I oni su ove godine zaslužili biti pozvani.

Stoga ih je ravnatelj odlučio nagraditi i jednim malim domjenkom počastiti.

Čestitamo svim nagrađenima i veselimo se daljnjim njihovim uspjesima.

objavio: Josip Petrović   datum: 14. 6. 2018.