Završetak nastave u petak 19. 6. 2020.

Dragi učenici,

cijenjeni roditelji,

približava nam se kraj ove posebne nastavne godine.

U petak 19. lipnja 2020. godine završava nastava u školama Grada Zagreba. Napominjem da nastava ne završava jednako u svim županijama. Osnovna škola Trnsko je u plan odrade uvrstila nastavu subotama ( online i redovno) te smo na taj način ranije došli do zakonskog broja nastavnih dana potrebnih za realizaciju Nastavnog plana i programa rada.

U petak 19. lipnja 2020. godine učenicima će se steći uvjeti za zaključivanje ocjena. Razrednoj nastavi će se ocjene javno prioćiti u razrednom odjelu, a predmetnoj nastavi putem virtualnih razrednih odjela.

Učenici će u petak biti pozvani doći pred školu kako bi vidjeli razrednike, vratili udžbenike, vratili knjige u knjižnicu, preuzeli stvari iz ormarića, i dr.

Razrednici će obavijestiti učenike o rasporedu za petak te o svim aktivnostima koje će škola pridvidjeti za učenike sukladno epidemiološkim mjerama koje su na snazi.

Posebnu pozornost ćemo dati našim osmašima kako bismo ih što bolje pripremili za upise u srednju školu.

Svima želim uspješan nastavak školovanja do završetka nastavne godine u petak 19. 6. 2020.

Vaš

objavio: Josip Petrović   datum: 12. 6. 2020.