MALI SMO AL´ SE ZA NAS DALEKO ČUJE!

U šk.god.2018./2019. učenici 2.a pod mentorstvom učiteljice Gordane Dobranić pridružili su se svojim uradcima izložbi knjiga Pinokio C.Collodija. Projekt Knjige koje putuju naša škola realizira u suradnji sa Predstavništvom Europske komisije u Zagrebu. Za vrijeme ljetnih praznika učenički radovi, slike Pinokija izrađene u programu Bojanje (Paint) i kaširane lutke, bili u izloženi u Kući Europe u Zagrebu.

Ponosni smo jer krajem kolovoza su naše slike postale dio projekta i nastavile put po Europi u druge škole uz knjige Pinokio, a kaširane lutke su se nakratko vratile u školu.

Počela je nova školska godina i lutke Pinokija 3.a razreda (izrađene pod mentorstvom učiteljice Gordane Dobranić) sada su na 7.izložbi dječjih likovnih radova LUTKA, MASKA…PIF u Etno art galerij i- Baruna Trenka 1, Zagreb. Izložbu možete pogledati od 13. – 19. 09.

Za sudjelovanje na izložbi učenici 3.a nagrađeni su besplatnom lutkarskom predstavom Izmišljena priča koju idu gledati 17.09.2019. u  KC Travno.

objavio: Gordana Dobranić   datum: 17. 9. 2019.