Ponovno „Trn“ za Trnsko

Debatni klub naše škole „Trn“ ponovno je postigao zapažen uspjeh na debatnom turniru. Turnir za osnovne škole održan je u subotu, 16.11.2019. u OŠ Tituša Brezovačkog. Među 33 ekipe naši su učenici osvojili izvrsno 4., 7. i 14. ekipno mjesto. Učenica Magdalena Obajdin (7.a) osvojila je 9. mjesto pojedinačno! Uspjeh je značajan jer su neki naši debatanti debatirali po prvi puta, a sve ekipe  su bile nove.

Na turniru su debatirali učenici od 6. do 8. razreda. Ekipe su činili sljedeći učenici: Matea Erceg (7.c), Katja Drmić Banović (7.a) i Lena Madžarević (7.a) (osvojeno 4. mjesto), Magdalena Obajdin (7.a), Roza Šimić (7.b) i Una Giljević (6.b) (osvojeno 7. mjesto) i Kristina Vukovojac (7.a), Lana Perić (6.a) i Ema Mihaljević (7.a). Debatni klub vodi prof. Nikolina Reder.

Više o rezultatima pogledajte na poveznici.

objavio: Administrator   datum: 5. 12. 2019.