II. smotra građanskog odgoja Grada Zagreba - Zajednica aktivnih građana (ZAG)

Učenici 6. c razreda, koji pohađaju izvannastavnu aktivnost Građanski odgoj i obrazovanje (ZAG), u pratnji profesorice Barbare Martinec sudjelovali su na Drugoj Smotri Zajednice aktivnih građana u organizaciji Gradskog ureda za obrazovanje, sport i mlade. Smotra je održana u subotu 15. 6. u Osnovnoj školi Središće. Učenici su imali priliku čuti predavanja o projektima drugih škola, sudjelovati u zajedničkoj igri graničara te radionicama izrade plakata i murala. Upoznali su gradonačelnika Tomislava Tomaševića, pročelnika Gradskog ureda za obrazovanje Luku Juroša te ostale predstavnike Grada. Također, imali su priliku družiti se s učenicima iz drugih škola Grada Zagreba koji su uključeni u projekt ZAG.

objavio: Svjetlana Devčić   datum: 17. 6. 2024.