za šk.g. 2024./2025.

POČETAK NASTAVNE GODINE

Nastava u školskoj godini 2024./2025. počinje u ponedjeljak 9. rujna 2024. godine.

Nastava će biti organizirana u 28 razrednih odjela u dvije smjene. U školi će biti organizirano 8 skupina produženog boravka.

Prvi tjedan nastave TURNUS A (4.a, b; 6.a, b, c; 8.a, b, c, d) dolazi ujutro, a TURNUS B ( 4.c, d; 5.a, b, c, d; 7.a, b, c) poslijepodne.

Razredi produženoga boravka (1.a, b, c, d; 2.a, b, c; 3.a, b, c) imaju nastavu uvijek prijepodne.

Prvašići u ponedjeljak, 9. rujna 2024. nemaju nastavu nego će toga dana u pratnji roditelja doći na priredbu u 17:00 sati.

Učenike će u školi čekati udžbenici i radne bilježnice pa trebaju ponijeti školske torbe. Likovne mape i ostali dodatni obrazovni materijali će se i ove godine uz suglasnost Učiteljskog vijeća moći naručiti preko Škole.

Svima želimo sretan početak nove školske godine!

Zagreb, 30.8.2024.

Josip Petrović, ravnatelj

objavio: Josip Petrović   datum: 2. 9. 2024.