za šk.g. 2024./2025.

Dolazak praktikanta Lukáša Drexlera u našu školu

Od 11. rujna do 8. studenog u našoj će školi boraviti praktikant Lukáš Drexler u sklopu PASCH inicijative i programa SCHULWÄRTS! u organizaciji Goethe-Instituta. Ovaj program pruža priliku studentima nastavničkih smjerova i budućim učiteljima da obavljaju stipendirane prakse u školama diljem svijeta pod nadzorom Goethe-Instituta.
Gospodin Drexler ima bogato iskustvo u podučavanju njemačkog kao stranog jezika i pridružit će se našim učiteljicama njemačkog jezika u provođenju različitih nastavnih aktivnosti. Među tim aktivnostima su i pripreme za polaganje međunarodnih ispita, natjecanja, projektna nastava i druge slične inicijative koje će pomoći učenicima da napreduju u učenju njemačkog jezika.
Njegovo međunarodno iskustvo, motivacija i poznavanje slavenskih jezika dodatno će obogatiti naš nastavni proces te pružiti učenicima dodatnu motivaciju za učenje njemačkog jezika.
Radujemo se što možemo ugostiti gospodina Drexlera i vjerujemo da će njegovo prisustvo biti velika vrijednost za našu školu!

objavio: Administrator   datum: 18. 9. 2024.