Tableti za učenike

U ČETVRTAK 1. listopada, u sklopu projekta "Škola za život", u našoj školi kreće isporuka tableta učenicima petih i sedmih razreda!

Prošle godine tablete su dobili sadašnji šestaši i osmaši, tako da će sada svi učenici predmetne nastave imati tablet kojim će se moći koristit u školi i kod kuće.

Učenici prvih, trećih i četvrtih razreda narednih dana također će dobiti tablete, ali po jedan uređaj na 4 učenika, te će ih koristit samo u školi uz prisustvo učitelja. Prošle godine tablete su dobili sadašnji drugi razredi.

U višim razredima, tablet će svaki učenik dobiti zapakiran u originalnoj ambalaži, te će ga, uz upute učiteljice tehničke kulture, aktivirati za korištenje. Uz tablet će učenici dobiti i Revers koji će odnijeti kući roditeljima na ispunjavanje, a zatim ih vratiti u školu i predati svojim razrednicima.

Sim kartice još nisu isporučene školama. Učenici će SIM kartice dobiti naknadno, čim ih svi operateri ( VIP; TELE2; T-COM) isporuče školi.

Molimo učenike da na svoj tablet čim prije stave naljepnice sa svojim imenom, prezimenom i razredom.

Napomena: Učenici neće biti u mogućnosti samostalno instalirati aplikacije na uređaj, već će to činiti administrator tableta, učiteljica tehničke kulture, Ivona Čuturić. Sve aplikacije potrebne za rad u školi bit će instalirane.

Učenicima će za postavljanje tableta biti potreban AAI identitet (HUSO).

objavio: Administrator   datum: 30. 9. 2020.