Dan učitelja

Učenici su projektom Odgovornosti i suradnje odali priznanje svojim učiteljima!

Učenici OŠ Trnsko su danas 5.listopada 2023. proveli Projekt odgovornosti i suradnje te su pod odmorima sami dežurali u prostorima škole. Predstavnici razrednih odjela i njihovi zamjenici preuzeli su ružičaste majice na kojima je slogan „Razgovor je rješenje!“. U suradnji s ostalim učenicima preuzeli su odgovornost i proveli odmore u druženju. Vidljivo je da se učenici tijekom  školskih odmora međusobno druže, a sve manje koriste virtualnu zabavu i komunikaciju. I ove školske godine trudimo se poticati učenike kako bi na prihvatljiv način i u primjerenim situacijama koristili tehnologiju. Zadovoljstvo je vidjeti kad se ponašaju odgovorno i uživaju u međusobnoj suradnji. Time su na najbolji način pokazali poštovanje prema svojim učiteljima za njihov Dan.

objavio: Administrator   datum: 6. 10. 2023.