Prometna učilica

Pozivamo Vas i sve učenike iz Vaše škole da se uključite na 15. Državno natjecanje učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih propisa na Prometnoj Učilici.

Ovogodišnje Natjecanje traje od 2.10.-21.12.2023. i u tom terminu učenici mogu neograničeno pristupiti svim poučnim sadržajima i vježbama. Tijekom prva dva tjedna natjecanja učenici mogu rješavati dva probna ispita, a nakon toga i svaki od devet ispita provjere znanja prema istaknutom rasporedu održavanja na web stranici projekta https://ucilica.skole.hr.

Prometna Učilica je namijenjena svima, od prvašića do osmaša, a sve prometne situacije imaju odgovarajući, uzrastu prilagođeni, sadržaj. Sve aktivnosti na Prometnoj Učilici u potpunosti se provode online.
Učenici se za natjecanje prijavljuju samostalno korištenjem svojih AAI@EduHR korisničkih podataka.

objavio: Administrator   datum: 9. 10. 2023.