DONACIJA GOETHE INSTITUTA

Dragi učenici i roditelji,

sa zadovoljstvom vas obavještavamo da je naša škola dobila vrijednu donaciju od Goethe instituta! Ova donacija uključuje knjižice za čitanje na nivou A1 i A2, kao i raznovrsne igre za učenje njemačkog jezika.

Ovim materijalima omogućeno je lakše usvajanje jezika i poticanje interesa prema njemačkom jeziku i kulturi. Knjižice su prilagođene nivou znanja naših učenika, te će im  pomoći u poboljšanju čitanja i razumijevanja na njemačkom jeziku.

Osim toga, uz donaciju knjižica, dobili smo i vanjski čitač za CD/DVD, što će dodatno obogatiti naše mogućnosti u učenju i usavršavanju njemačkog jezika.

Zahvaljujemo Goethe institutu na ovoj vrijednoj donaciji koja će zasigurno doprinijeti kvaliteti našeg obrazovanja i omogućiti našim učenicima da još više uživaju u učenju jezika.

Srdačan pozdrav,

aktiv njemačkog jezika

objavio: Administrator   datum: 2. 2. 2024.