VLAKIĆEM KROZ EUROPU

Dragi učenici i roditelji,
S ponosom Vas želimo obavijestiti o sudjelovanju naše škole u uzbudljivom projektu Vlakićem kroz Europu! Ovaj projekt, koji uključuje suradnju s Goethe institutom i Filozofskim fakultetom (FFZG) nestrpljivo smo iščekivali četiri godine jer postoji lista čekanja za sudjelovanje.
Naši učenici imali su prekrasnu priliku sudjelovati u radionicama s studentima pete godine nastavničkog smjera njemačkog jezika, a iskustvo je bilo zaista obogaćujuće.
Kroz igru i šarene slikovne kartice, uz pjesmice i smijeh naučili su mnogo riječi i
izraza uz temu hrana i putujemo u Alpe. Neki od naših učenika bili su toliko
inspirirani radionicama da su odlučili uključiti se u igraonicu njemačkog jezika.
Ponosni smo vidjeti takvo oduševljenje i interes koji je ovaj projekt potaknuo.
Zahvaljujemo se Goethe institutu, te profesorici Mireli Landsman Vinković i njenim studentima na suradnji i održanim radionicama. Veselimo se nekim budućim projektima.

Aktiv učiteljica njemačkog jezika

objavio: Administrator   datum: 7. 2. 2024.