Interaktivna predstava “U društvu sa srećom”

U utorak 26. ožujka našu školu je posjetilo gostujuće kazališe Vježbaonica sreće gdje su učenici 3. i 4. razreda imali priliku gledati interaktivnu predstavu “U društvu sa srećom” s ciljem osnaživanja socioemocionalnih vještina djece (samoregulacija, samopouzdanje, empatija, samosvijest, asertivnost). Učenici su naučili kako primijeniti jednostavne tehnike koje pomažu u rješavanju raznih osjećaja poput bijesa, straha i briga.
Na kreativan i zabavan način, učenici su upoznali likove iz priča Vježbaonice sreće te su zajedničkim idejama pomogli svakom riješiti njegov problem. Dječaku Mirku Bjesomirku pokazali kako se smiriti, gospodinu Izboru i gospođici Posljedici kako jedan bez drugoga ne mogu, a suočili su se i s čudovištima Brigaš i Trebaš. Na kraju smo vježbali najvažniju životnu vještinu – kako biti sretan!

Aktiv 3. i 4. razreda

objavio: Administrator   datum: 28. 3. 2024.