« Svibanj 2024 »

Crtice iz školskih klupa

ODLIČNI REZULTATI DRŽAVNOG NATJECANJA IZ KEMIJE

Na državnom natjecanju iz kemije održanom 21. i 22. travnja 2021. godine sudjelovale su čak dvije učenice naše škole.

Učenica Luca Babačić je ponovno postigla izvrstan rezultat i postala viceprvakinja države. Prvo mjesto joj je izmaklo za pola boda.

Una Giljević je zauzela izvrsno 9. mjesto u državi.

Čestitamo učenicama i njihovoj mentorici prof. Kristini Mlinarić Činčurak na izvrsnom rezultatu i odličnoj promociji škole.

RADOST SLIKANJA UZ GLAZBU

Učenici naše škole  sudjelovali su u natječaju Hrvatske glazbene mladeži "Radost slikanja uz glazbu" u sklopu Tjedna glazbe za djecu i mlade - glazba G. Holsta: Planeti.

Devet će radova naših učenika biti postavljeno na izložbi u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u okviru Tjedna glazbe:
Marte i Petre Zečević i Mije Kipčić, Lorene Andrijević, Ane Šoša, Anje Komarica, Roka Drešara, Borje Rafaeli i Ivana Tisanića.

Čestitamo učenicima i mentoricama učiteljicama Silviji Ferari i Mareli Kovačević-Đukez.

SLAVONSKOBRODSKE GALERIJE

Radovi učenika 1. razreda naše škole: Klare Višnjić, Pavela Kelemena i Tene Smolčić odabrani su za izlaganje na ovogodišnjoj izložbi u Galeriji Ružić u Slavonskom Brodu u sklopu manifestacije "U svijetu bajki Ivane Brlić Mažuranić". Čestitamo učenicima i mentorici učiteljici Ivi Odorčić.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Na Županijskom natjecanju iz geografije sudjelovalo je petero učenika OŠ Trnsko. Učenica Marita Babačić osvojila je 4. mjesto u gradu Zagrebu, u konkurenciji 107 učenika. Učenik Roko Valentić  osvojio je 21. mjesto u gradu Zagrebu, u konkurenciji 63 učenika. Petar Đurčević osvojio je 10. mjesto, Borja Rafaeli 19. mjesto, a Klara Zečević 20. mjesto u gradu Zagrebu. Učenici osmih razreda imali su konkurenciju od 42 učenika grada Zagreba.

Čestitamo učenicima i mentorima učiteljima Mariji Kovačević i Luki Šplajtu.

objavio: Administrator   datum: 7. 5. 2021.

Ispis statistike od 5. 10. 2012.