« Svibanj 2024 »

Škola u prirodi

U ponedjeljak 19.9.2022. dok smo se pozdravljali s roditeljima, veselili smo se polasku u Crikvenicu.

Prvo stajalište je bila tvrđava Nehaj u Senju. Ušli smo u tvrđavu Nehaj,poslušali predavanje i obišli  ju. Slikali smo se kraj topova. Pogled je bio predivan! Odmah smo nastavili put do Crikvenice. Kad smo došli u Crikvenicu, smjestili smo se u sobe,ručali i prošetali se do Selca. Taj smo dan navečer išli upoznati druge škole. Svi smo skupa otpjevali pjesmu koju smo sami napisali. Idući dan smo išli u špilju Biserujku. Čuli smo mnogu stvari o stalagmitima,stalaktitima,vidjeli šišmiše i kosti špiljskog medvjeda. Bilo nam je baš zanimljivo i poučno,a da stvar bude još bolja do i od te špilje vozili smo se brodom. Tu smo večer imali lude frizure. Frizure smo radili Luciji i Natanu. Bilo je baš zabavno! Treći dan išli smo u akvarij. Vidjeli smo:morske pse,hobotnicu,morskog konjica,jednu ogromnu ribu,čak i Nema(ribu klauna).Navečer su cure imale pidžama party za plišance. Bilo je zabavno! U četvrtak 22.9. slavili smo rođendan našeg prijatelja Nike, a navečer smo imali modnu reviju. Ja sam bila kraljica drame poznatija kao drama queen, a drugi su izmislili imena za sebe (Ledeno doba, Crno-bijeli svijet, Morski pas, Modne pruge… ) Ne znam ima li ičeg zabavnijeg. Bilo je kao prava modna revija, odgovarali smo na pitanja, smijali se i navijali jedni za druge. Neki su čak tražili autograme i selfije.

Zadnji dan je u isto vrijeme bio super i katastrofa. Više se nismo zabavljali u Crikvenici,ali zato smo ponovno vidjeli svoje obitelji. Iskreno to je bila jedna zabavna pustolovina.

Klara, Karla i Filip 4.b

objavio: Aleksandra Vidaković   datum: 29. 9. 2022.

Ispis statistike od 5. 10. 2012.