« Svibanj 2024 »

Osnovna škola Trnsko - škola svih nas

Dragi roditelji,
srdačno vas pozdravljam.
Nalazimo se u mjesecu svibnju i polagano se približavamo kraju nastavne godine.
Pred nama su priredbe, Dani škole, izleti i mnoštvo drugih veselih aktivnosti za naše učenike. Sutra je Dan Europe. Pozivam vas na priredbu u 17:30.
Sutra će naša škola od gradonačelnika dobiti priznanje za najbolji rad za Vizualni identitet proslave Dana Europe. Čestitamo našim učenicima i učiteljici Mareli Kovačević Đukez.
Također čestitamo našem zboru i profesorici Silviji Ferara na 1. nagradi Festivala glazbenog stvaralaštva. A čuo sam da je jako lijepo bilo planinarima ovaj vikend na Žumberku s profesoricom Marijom Kovačević.
Našim učenicima koji se pripremaju za Državna natjecanja želim puno uspjeha.
Puno je zaista lijepih događanja iza nas a i pred nama. Znam da je kraj godine prožet i brigama oko ocjena, no ako se trudimo i vjerujemo u sebe onda će one biti dobre bez obzira na sve.
Učitelji naše škole i ja kao vaš ravnatelj želim vam poručiti da je škola Trnsko sigurno mjesto. Našim protokolima, dežurstvima i vježbama evakuacije činimo sve da budemo spremni sačuvat život i zdravlje svih nas. Ministar nam je dostavio upute ( u prilogu) kojima smo pozvani pojačati našu brigu oko sigurnosti učenika, a nastavno na nedavne nemile događaje u susjedstvu.
Učenike smo pozvali da se uključe u školske aktivnosti. Ako imaju nekih briga i poteškoća da se obrate u školi psihologinji Maši, defektologinji Alemki, pedagoginji Biljani, knjižničarki Svjetlani, tajništvu, učiteljima ili meni ravnatelju.
Naša škola ima i sandučić povjerenja u koji učenici mogu ubaciti svoja pitanja. Ostavili smo pored razgovora i mogućnost da nam putem e-maila dojave svoje strahove, teškoće i probleme.
Naša škola je sigurno, veselo i radno mjesto. Pozivam sve da ostanemo odgovorni jedni prema drugima, da nikada ne zaboravimo da je RAZGOVOR NAJBOLJE RJEŠENJE. Učenike posebno pozivamo da se raduju svojem uspjehu i uspjehu drugih.
Svako nam dobro želim.

Vaš Ravnatelj

Priloženi dokumenti:
Pismo.pdf (169.81 KB)

objavio: Josip Petrović   datum: 8. 5. 2023.

Ispis statistike od 5. 10. 2012.