Raspored zvona

za šk.g. 2023./2024.

Jelovnik

NOGOMETNI USPJEH

Na prvenstvu grada Zagreba u nogometu za dječake 6. i 7. razreda na turniru Modri lavovi, naša je nogometna ekipa osvojila izvrsno 2. mjesto. Utakmice su se igrale na pomoćnim igralištu GNK Dinamo.

ZA našu su ekipu igrali:

PETAR ŠKEVA, TIN ZAVALIĆ, NIKOLA ČAVLINA, MATKO MAJSTOROVIĆ, DOMINIK BRLETIĆ, BRUNO MARIĆ, BORNA ŠARČEVIĆ, FILIP MIHALJEVIĆ, JOSIP GELO, ANTONIJO PAPAC, STJEPAN ROGIĆ, MARTIN MATKOVIĆ, ANDRIJA ROGIĆ, MATEJ KOVAČ, STEFAN KOBETIĆ, DAVID ŠARČEVIĆ, LOVRO POLIĆ, EMIL KADIRIĆ.

Dečki su igrali pod vodstvom profesorice Ljubice Bojmić.

Čestitamo.

KOŠARKAŠICE 1. U GRADU ZAGREBU

Na prvenstvu Grada Zagreba u košarci za djevojčice od 4. do 6. razreda osnovnih škola naše su košarkašice osvojile 1. mjesto.

Lucija Adam, 5.b.

Čestitamo našim košarkašicama na ovom velikom uspjehu kao i njihovom mentoru profesoru Čedi Majstoroviću.

KOŠARKAŠI 1. U GRADU ZAGREBU

Na prvenstvu Grada Zagreba u košarci za dječake od 4. do 6. razreda osnovnih škola naši su košarkaši osvojile 1. mjesto.

Dino Malekoci Ramić, 5.a.

Vladan Lazić je bio najbolji strijelac prvenstva.

Čestitamo našim košarkašima na ovom velikom uspjehu kao i njihovom mentoru profesoru Čedi Majstoroviću.

PRVENSTVO GRADA U MALOM NOGOMETU

Na prvenstvu Grada Zagreba u malom nogometu za djevojčice od 4. do 6. razreda osnovnih škola naša je ekipa osvojile 2. mjesto.

Karla Vuković, 6.b.

Čestitamo našim djevojkama na ovom velikom uspjehu kao i njihovoj mentorici profesorici Ljubici Bojmić.

PRVENSTVO ZAGREBA U ATLETICI

Naš učenik Filip Mrčić, iz 8.c razreda na prvenstvu Zagreba u atletici, koje je održano 1. travnja 2014. godine,  osvojio je izvrsno 1. mjesto u skoku u vis.

Filipe, čestitamo!

PRVENSTVO ZAGREBA U BADMINTONU

Naša ženska ekipa na prvenstvu Zagreba u badmintonu osvojila je 3. mjesto.

Za našu su ekipu igrale: Antea Rendulić iz 6.d, Karla Belas iz 5.c i Paula Bruna Bratonja iz 8.b razreda.

Čestitamo djevojkama!

NATJECANJE IZ PRVE POMOĆI

Na natjecanju iz prve pomoći za osnovne škole održanom 15. ožujka 2014. godine u OŠ Mladost, naša je ekipa osvojila izvrsno 8. mjesto.

Za našu su ekipu nastupile: Lana Tepeš,  iz 7.a, Vana Vučina, Laura Kutlić, Laura Guštin, Nina Čandrlić i Lucija Šimić iz 7.c razreda.

Čestitamo učenicama na odličnoj prezentaciji svojih sposobnosti u pružanju prve pomoći, kao i njihovom mentoru Čedi Majstoroviću.

SPORTSKI USPJESI

1.  Na prvenstvu Zagreba u plivanju za dječake, ekipa naše škole je osvojila 5. mjesto. Nastupili su:

Lovro Polić, 7.d.

Najbolje su rezultate ostvarili Vid Mihovilović koji je osvojio 7. mjesto u prsnom stilu i Josip Goluža koji je osvojio 8. mjesto u leđnom stilu.

Čestitamo!

2.  Na prvenstvu Zagreba u plivanju za djevojčice, ekipa naše škole osvojila je 9. mjesto. Za ekipu su nastupile:

Judita Galli, 6.c

Nina Mesić, 4.b

Franka Rakonić, 4.c

Lara Cibenečki, 7.d i

Lucija Šimić, 7.c.

Najbolje su rezultate ostvarile Laura Kutlić iz 7.c koja je osvojila 3. mjesto u slobodnom stilu te Nika Dabetić iz 7.b koja je osvojila 6. mjesto u stilu leptir.

Čestitamo!

3.  Na prvenstvu Zagreba u malom nogometu za djevojčice, ekipa naše škole osvojila je izvrsno 3. mjesto. Za našu su ekipu igrale: