Raspored zvona

za šk.g. 2023./2024.

Jelovnik

NATJECANJE IZ ISLAMSKOG VJERONAUKA

Županijskom natjecanju iz islamskog vjeronauka pristupila je i naša učenica 2.b razreda Hana Mehdić i osvojila 23.mjesto.

Čestitamo Hana.

USPJESI NA ATLETSKIM NATJECANJIMA

Na prvenstvu Zagreba u atletici za djevojčice u konkurenciji 5. i 6. razreda naša je ekipa ekipno osvojila 5. mjesto, a pojedinačno su najbolje rezultate osvojile sljedeće učenice:

Antea Rendulić iz 6.d osvojila je 3. mjesto u trčanju na 100 metara,

Mia Bilušić iz 5.c osvojila je 6. mjesto u skoku u dalj, a Patricija Jukić  iz 5.c 7. mjesto,

Martina Rogulja iz 6.d  osvojila je 7. mjesto u skoku u vis i

Mia Topić iz 6.d  8. mjesto u bacanju loptice.

U konkurenciji 7. i 8. razreda učenica Laura Guštin iz 7.c osvojila je 8. mjesto u skoku u vis.

Na prvenstvu Zagreba u atletici za dječake u konkurenciji 5. i 6. razreda naša je ekipa ekipno osvojila 5. mjesto, a pojedinačno su najbolje rezultate osvojili sljedeći učenici:

Sven Bukovšak iz 6.b osvojio je 2. mjesto u trčanju na 100 metara,

Luka Bošnjak iz 6.d osvojio je 2. mjesto u bacanju loptice i

Sven Srkoč iz 6.d osvojio je 8. mjesto u trčanju na 600 metara.

Naši su učenici u finalu Erste plave lige - Zapad u atletici osvojili sljedeće rezultate:

Martina Rogulja iz 6.d osvojila je 1. mjesto u bacanju kugle i 3. mjesto u skoku u vis,

Mia Topić iz 6.d  osvojila je 3. mjesto u bacanju kugle, a Lucija Adam iz  5.b 3. mjesto.

Sven Bukovšak iz 6.b osvojio je 2. mjesto u trčanju na 100 metara, a Patrik Kupres iz 5.b osvojio je 3. mjesto u bacanju kugle.

Čestitamo našim atletičarkama i atletičarima na postignutim rezultatima kao i njihovoj profesorici Ljubici Bojmić.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ASTRONOMIJE

Županijskom natjecanju iz astronomije pristupio je i naš učenik 6. c razreda Tino Blaž Grgić i osvojio izvrsno 1. mjesto!

Čestitamo Tino.

PRVENSTVO U MALOM NOGOMETU

Na prvenstvu Zagreba u futsalu-malom nogometu za učenike 7. i 8. razreda, učenici naše škole osvojili su izvrsno 3. mjesto.

Bruno Marić, 7.b

Najuspješniji je igrač bio Dominik Brletić.

Čestitke na uspjehu dečkima i njihovoj profesorici Ljubici Bojmić.

VELIKI USPJEH NAŠIH KOŠARKAŠICA

U poluzavršnici natjecanja Državnog prvenstva Školskog sportskog društva Republike Hrvatske, naše su košarkašice osvojile izvrsno 2. mjesto.

13. Silvija Šuvar, 8.c

Čestitke našim košarkašicama i njihovom profesoru Čedi Majstoroviću.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI

Županijsko je natjecanje iz povijesti održano 7. ožujka 2014. godine.  Uspješno su sudjelovali i naši učenici: Josip Gelo, učenik 7.d razreda, Ivor Mulc, učenik 8.c razreda te Iva Gašparić, učenica 8.c razreda.

Čestitke učenicima kao i njihovoj mentorici Smiljki Premec, profesorici povijesti.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Na  natjecanju iz  geografije, koje je održano 6. ožujka  za sve učenike osnovnih škola Grada Zagreba,  sudjelovali su vrlo uspješno naši učenici 5.,6. i 7. razreda.

U  konkurenciji 5. razreda natjecao se Vili Sinković  iz 5.b  razreda, u  konkurenciji 6. razreda Luka Božić iz  6.b i u konkurenciji 7. razreda učenik 7.a razreda Stjepan Rogić. Svi su uspješno sudjelovali na natjecanju dok je učenica 8.b razreda Sara Bognar, u konkurenciji natjecatelja 8. razreda, osvojila izvrsno 3. mjesto.

Čestitamo svim učenicima  i njihovim mentorima Tomislavu Barilaru i Stanki Herak, profesorima geografije.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOGA JEZIKA

Županijsko je natjecanje iz njemačkog jezika održano  4. ožujka 2014. godine.

Na natjecanju su sudjelovale 2 učenice 8. b razreda. Ana Marija Lukenda osvojila je 11. mjesto dok je Sara Bognar osvojila 14. mjesto.

Za natjecanje ih je pripremala Lidija Flegar Jukić, profesorica njemačkoga jezika. Čestitke djevojkama i profesorici.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ LIKOVNE KULTURE

Županijsko natjecanje - izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna otvorena je u ponedjeljak, 3. ožujka 2014. u 12.30 h u OŠ Matije Gupca, Davorina Bazjanca 2.

Svojim zanimljivim uradcima predstavili su se i naši učenici:  Nika Miličević iz 5.c, Karla Nuić iz 6.b, Marija Jakupane i Marijan Mlinar iz 6.c, Marul Medvešek iz 6.d, Karlo Tikvicki iz 7.c, Michaela Marija Macri iz 7.d, Karlo Gregurević iz 8.a, Iva Drešar iz 8.b te Nataša Matijević iz 8.c.

S temom Igra polja i oblika u formi plakata, sudjelovala je 61 osnovna škola. Među 92 odabrana i izložena likovna rada našla su se i 4 likovna rada naših učenika:  Karle Nuić  iz 6.b, Marije Jakupanec iz 6. c, Marula Medvešeka  iz 6. d i Ive  Drešar iz 8. b

Rad učenice Ive Drešar iz 8.b razreda upućuje se na državno natjecanje.

Čestitamo našim učenicima i njihovoj mentorici Mileni Matijević Medvešek,  profesorici likovne kulture.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOGA JEZIKA

Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika održano je 26. veljače na kojem su sudjelovali i naši učenici iz 8. razreda. Helena Bralo, učenica 8.a razreda osvojila je izvrsno 7. mjesto, učenica iz 8.d razreda Anja Banić osvojila je 11. mjesto dok je Ivan Haubrih, učenik 8.b razreda zauzeo 14. mjesto.

Čestitamo učenicima  i njihovoj mentorici Gordani Čemažar, profesorici engleskoga jezika.

ŽUPANIJSKO PRVENSTVO U JUDU

Na županijskom prvenstvu u judu za dječake od petog do osmog razreda, naš učenik 8. a razreda Nuriddin Habibullaev osvojio je treće mjesto u najvišoj težinskoj kategoriji.

Čestitamo Nuruddinu na odličnom rezultatu.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE

Županijsko je natjecanje iz informatike održano 21. veljače 2014. Na natjecanju je sudjelovao učenik 6.d razreda Josip Goluža te osvojio 10. mjesto.

Čestitamo Josipu i njegovom mentoru, profesoru Ljubinku Vidanoviću.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Županijsko natjecanje iz matematike održano je 18. veljače 2014. godine u Osnovnoj školi Miroslava Krleže.  Naš učenik 6. razreda Tino Blaž Grgić osvojio je 8. mjesto.

Čestitke Tinu kao i njegovoj mentorici, profesorici matematike, Ivani Kokić.