Raspored zvona

za šk.g. 2023./2024.

Jelovnik

PLIVANJE

Na prvenstvu Hrvatske u plivanju održanom u Rijeci od 19. do 22. ožujka 2015. godine, učenica 8.b razreda  Nika Dabetić osvojila je ukupno 9 medalja, od kojih su 2 zlatne i 4 brončane u pojedinačnim utrkama i 3 brončane u štafetnim utrkama. Zlatna odličja Nika je osvojila u utrkama na 400 metara mješovito u juniorskoj i mlađoj seniorskoj kategoriji.

USPJEH MAŽORETKINJA

Naše učenice Sara Novaković iz 8.d i Stela Novaković iz 6.a sa svojim su mažoret timom osvojile prvo mjesto na Regionalnom i Županijskom  prvenstvu.

Čestitamo djevojkama i njihovom mažoret timu.

FUTSAL

Učenik Dominik Brletić 8.d proglašen je najboljim strijelcem na Prvenstvu grada u futsalu.

ŠAH-EKIPNO PRVENSTVO OŠ GRADA ZAGREBA

Zadnji krug ekipnog prvenstva osnovnih škola Grada Zagreba u šahu održan je 31.siječnja 2015.

Najuspješnija je bila Lana Božić, učenica 4.b razreda s osvojenih 5 poena iz 6 partija.

Naša škola zauzela je 31.mjesto.

Čestitamo!

ŠAHOVSKA ŠKOLA SK.GOD. 2014./2015.

Filip Vučić, učenik 4.b razreda prvak je naše škole sa 17 poena iz 17 partija.

Drugo mjesto pripada Lani Božić. učenici 4.b razreda a na trećem mjestu je Igor Božić, učenik 2.c razreda.

Čestitamo! smiley

ŠAHOVSKI TURNIR

U subotu, 6. prosinca 2014. u osnovnoj školi Sveta Klara odigrano je XIII. ekipno prvenstvo osnovnih škola Novog Zagreba. Igralo se na 7 ploča po "švicarskom sistemu". Sudjelovale su 24 ekipe iz osnovnih škola.

Filip Vučić, učenik 4.b razreda, jedini je osvojio 7 bodova iz svih 7 partija. Bio je rezultatski najuspješniji učesnik turnira.

Lana Božić, učenica 4.b razreda, kapetanica ekipe, osvojila je 4 boda iz 6 partija.

Luka Buconjić, učenik 2.c razreda, osvojio je 1 bod iz 5 partija.

Ante Ilin, učenik 3.c razreda i Igor Božić, učenik 2.c razreda, osvojili su po pola boda iz 5 odigranih partija.

Ekipa osnovne škole Trnsko osvojila je 17. mjesto.

Naše su učenice Sara Novaković iz 8.d razreda i Stela Novaković iz 6.a razreda osvojile, sa svojim mažoret timom, prvo mjesto na Europskom prvenstvu mažoretkinja u Rumunjskoj.