Raspored zvona

za šk.g. 2023./2024.

Jelovnik

Naši su učenici, dječaci 7.-8. razred na KOŠARKOM PRVENSTVU GRADA ZAGREBA osvojili izvrsno 2. mjesto!

Za učenike su nastupali: LUKA GRAČANIN, LUKA BUCONJIĆ, SUNIL MAGLAIĆ, DINO MALEKOCI RAMIĆ, IVAN PRAVDIĆ, DORIAN HANDL, NIKO BANDOV, MATEO LONČAR, NIKOLA JELASKA, FRAN ŠKALAMERA, JAKOV JURIĆ, LUKA DELIĆ, PATRIK KUPRES.

Voditelj ekipe: Čedo Majstorović.

Ravnatelj je preuzeo pehare i uz pohvalne riječi slatkišima počastio dječake i djevojčice za izvrsno ponašanje i odličan uspjeh na natjecanju Grada Zagreba!

Badminton

Županijsko prvenstvo u badmintonu za dječake sedmih i osmih razreda održano je 15. ožujka  2017. godine u Sportskoj dvorani Turbo limač. Naša  badminton ekipa na ovom je natjecanju osvojila izvrsno 3. mjesto.

6.a

Čestitamo dečkima na odlično odigranim mečevima kao i njihovom mentoru Čedi Majstoroviću koji je ekipi pomogao da ostvare ovaj vrhunski rezultat. yes

Futsal

Županijsko prvenstvo u futsalu za djevojčice sedmih i osmih razreda održano je 11. ožujka  2017. godine u sportskoj dvorani OŠ Petra Zrinskoga. Naša futsal ekipa na ovom je velikom natjecanju osvojila izvrsno 4. mjesto.