Gradska/ općinska natjecanja

PRVO ONLINE NATJECANJE U DEBATI

U našoj školi održano je, 9 i 10.10.2020., Županijsko natjecanje u debati i to online putem aplikacije Zoom. Naše učenice Kristina Vukovojac, Magdalena Obajdin i Katja Drmić Banović, 8.a osvojile su ekipno 9. mjesto, a pojedinačno su osvojile treće, trinaesto i šesnaesto mjesto.

Debatiralo se u 4 kola na zadanu tezu Zdravstvene usluge trebale bi biti skuplje za osobe s nezdravim životnim navikama. Natjecanje je održano za školsku godinu 2019. / 2020.

Čestitamo na uspjehu! smiley

Nikolina Reder

Voditeljica debatnog kluba

* * *

Naš učenik Amel Čirkin iz 6.a razreda sudjelovao je na Županijskom natjecanju iz Islamskog vjeronauka te ostvario pravo sudjelovanja na Državnom natjecanju.

Državno natjecanje iz Islamskog vjeronauka održat će se 21. listopada 2020. godine.

Čestitamo učeniku i njegovoj mentorici našoj profesorici vjeroučiteljici Elmedini Begović. smiley

* * *

Učenica Roza Šimić (8.b) sudjelovala je na županijskom Natjecanju iz hrvatskoga jezika i postigla odličan rezultat. Svojim je trudom, discipliniranim učenjem i voljom osvojila  24. mjesto.

Čestitamo Rozi i profesorici Fistonić na izvrsnom rezultatu. smiley

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Na Županijskom natjecanju iz geografije sudjelovalo je petero učenika OŠ Trnsko. Učenica Marita Babačić osvojila je 4. mjesto u gradu Zagrebu, u konkurenciji 107 učenika. Učenik Roko Valentić  osvojio je 21. mjesto u gradu Zagrebu, u konkurenciji 63 učenika. Petar Đurčević osvojio je 10. mjesto, Borja Rafaeli 19. mjesto, a Klara Zečević 20. mjesto u gradu Zagrebu. Učenici osmih razreda imali su konkurenciju od 42 učenika grada Zagreba.

Čestitamo učenicima i mentorima učiteljima Mariji Kovačević i Luki Šplajtu.