Ostali uspjesi

RADOST SLIKANJA UZ GLAZBU

Učenici naše škole  sudjelovali su u natječaju Hrvatske glazbene mladeži "Radost slikanja uz glazbu" u sklopu Tjedna glazbe za djecu i mlade - glazba G. Holsta: Planeti.

Devet će radova naših učenika biti postavljeno na izložbi u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u okviru Tjedna glazbe:
Marte i Petre Zečević i Mije Kipčić, Lorene Andrijević, Ane Šoša, Anje Komarica, Roka Drešara, Borje Rafaeli i Ivana Tisanića.

Čestitamo učenicima i mentoricama učiteljicama Silviji Ferari i Mareli Kovačević-Đukez.

SLAVONSKOBRODSKE GALERIJE

Radovi učenika 1. razreda naše škole: Klare Višnjić, Pavela Kelemena i Tene Smolčić odabrani su za izlaganje na ovogodišnjoj izložbi u Galeriji Ružić u Slavonskom Brodu u sklopu manifestacije "U svijetu bajki Ivane Brlić Mažuranić". Čestitamo učenicima i mentorici učiteljici Ivi Odorčić.