Državna natjecanja

Petar Križanović 7. D Kristina Marković
Petar Uštulica 7. D Kristina Marković
Kristina Tisanić 8. A Ivana Katalenac

Ella Triplat je u Republici Hrvatskoj osvojila drugo, Nadia Pažur četvrto, a Petar Končić deseto mjesto.

* * *

Učenica 6. A razrednog odjela Mia Tamburić u nedjelju je na održanom međunarodnom Taekwondo natjecanju Fox open 2024. u Rovišću osvojila zlato u kategoriji kadetkinja do 37 kg. Čestitamo našoj Miji!

* * *

Na nacionalnoj razini HIPPO natjecanja održanog 19. travnja natjecali su se sljedeći učenici:

HIPPO 1: Gina Balentović, 5.c, Roko Popović, 5.b, Toma Perica, 5.b, Roko Ranogajec, 5.c, Lucijan Jurica, 5.b, Leon Triplat, 5.c

HIPPO 2: Marija Pleše, 6.b, Tia Težak, 6.c

HIPPO 3: Galina Micevski, 7.d, Viktorija Rožman, 7.b, Paula Dragojević, 7.b, David Petrović, 8.a

Nestrpljivo čekamo rezultate!

* * *

Na državnom natjecanju iz Biologije učenica Nola Babačić, 8. c ostvarila je izvrsno 2. mjesto pod mentorstvom profesorice Jasne Prnjavorac.

Na državnom natjecanju iz Kemije učenik Matej Zajec, 8. c ostvario izvrsno 5. mjesto pod mentorstvom profesorice Jasnje Prnjavorac.

Na državnom natjecanju iz Geografije pozvani su učenici Marita Babačič, 8. c i Jakov Maurac, 8. a i mentorica Marija Kovačević.

Na državnom natjecanju iz Hrvatskoga jezika učenica Celia Glavinić ostvarila je 7. mjesto, a Iris Glavinić, 8. b 9. mjesto pod mentorstvom profesorice Barbare Martinec.

Na Nacionalnoj razini natjecanja Čitanjem do zvijezda učenice Nola Babačić, 8. c, Ema Domijan 8. c, Lucija Matić 7. a osvojile su 18. mjesto pod mentorstvom knjižničarke Svjetlana Devčić te profesorica Nikoline Reder i Barbare Martinec.

* * *

Na državnom natjecanju iz robotike i njemačkog jezikaCLIL učenici i učenice naše škole osvojili su prvo mjesto. U teamu su sudjelovali Nola Babačić, Ema Domijan i Matej Zajec iz 8.c razreda te Tomislav Klišanin i Vid Novota iz 8.b razreda. Mentorice su im bile Ivana Matošević Kutil i Nikolina Reder. Glückwunsch zu deinem Erfolg!

Čestitamo učenicima i svim učiteljicama! smiley